سرخ جامگان قزوین 2 - پاس 0

چهارشنبه, 12 آبان 1395 ساعت 14:48
مجموعه اخبار

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، نخستین بازی نماینده فوتبال قم در رقابت‌های مرحله گروهی فصل جدید لیگ فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان عصر امروز در هفته سوم این مسابقات به انجام رسید و طی آن فاتحان پاس قم در مصاف با تیم سرخ‌جامگان آریا قزوین تن به شکست داد.

 

تیم فوتبال فاتحان پاس قم که به جای تیم اتحاد قم و با خرید امتیاز این تیم، نماینده فوتبال استان قم در مسابقات فصل 96 – 1395 لیگ آزادگان شده، در سومین هفته بازی‌ها نخستین مسابقه خود را انجام داد ولی نتوانست نتیجه خوبی کسب کند و با باخت لیگ را آغاز کرد.

مسابقات این فصل لیگ فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان با حضور تیم‌های مدعی در پنج گروه برگزار می‌شود و بر اساس برنامه‌ریزی مسوولان برگزاری این بازی‌ها، تیم فاتحان پاس قم در گروه سوم این مسابقات بعد از استراحت در هفته نخست و حاضر نشدن حریف در هفته دوم‏، در هفته سوم به مصاف تیم سرخ‌جامگان آریا قزوین رفت.

مسابقه تیم‌های فوتبال سرخ‌جامگان آریا قزوین و فاتحان پاس قم طبق برنامه‌ریزی انجام شده از سوی سازمان لیگ آزادگان در زمین چمن ورزشگاه سردار آزادگان دو گل در برداشت اما هر دو گل سهم تیم سرخ‌جامگان بود و این تیم سه امتیاز با ارزش از جدال با نماینده قم گرفت.

دیدار هفته سوم بازی‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان بین فاتحان پاس قم و سرخ‌جامگان آریا قزوین در نیمه نخست گلی در بر نداشت اما در نیمه دوم تیم حریف دو با از اشتباه مدافعان نماینده قم نهایت بهره را برد و سرانجام به برتری دو بر صفر دست یافت.

در نیمه نخست این دیدار حملات تیم فاتحان پاس قم در مقابل دروازه‌ها حریف هر بار با بی‌دقتی مهاجمان این تیم از بین رفت و نتیجه‌ای در برنداشت تا اینکه تیم حریف در دقایق 55 و 65 برخلاف جریان بازی روی دو ضربه کرنر موفق به گشودن دروازه نماینده قم شد و سه امتیاز با ارزش از این دیدار گرفت.

بازیکن تیم فاتحان پاس قم در این فصل با نظر اردلان آشتیانی سرمربی این تیم، سیدامیرحسین تاج‌زاده، فرزاد عزیزی، ‌امین حسینی، احمد نعمت‌اللهی، امیر شیخی، اسماعیل نوروزی، میلاد کمیزی، عرفان دسترنج، علی عبدولی، محمود اقدام ، محمدامین پناهی، سعید اسدی،‌ عادل صالحی، حبیب فلاحتی شاه‌نشین، محسن فرضی‌کاکاوند، محمد سماواتی، میثم خانی، علی اوتی، علیرضا فکوری، سهیل ایمانی‌کیا، علیرضا اموری، عابد صمدی، ایمان محمودی و امین فاطمی هستند.

در حالی که پسر ابراهیم آشتیانی بازیکن اسبق تیم ملی و باشگاه مطرح پرسپولیس تهران یعنی اردلان آشتیانی سرمربیگری تیم فاتحان پاس قم را انجام می‌دهد،‌جعفر موسوی کمازانی، سیداحسان سیدرضا و سیاوش ناظریان دیگر اعضای کادر فنی نماینده قم هستند و فاتحان پاس بازی بعدی خود را شنبه هشتم آبان در قم انجام می‌دهد.

در گروه سوم مسابقات فصل جاری لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان تیم‌های شهدای رزکان کرج، شهرداری رودسر، سبحان داروی رشت، آریا سپاهان تهران، شهدای ماکران میان‌درود، سرخ‌جامگان آریا قزوین، عمران شهرداری ساری، فجر میثاق کرج، کاوه شهرداری ورامین، فاتحان پاس قم، شهرداری آستارا، فرید کرج و شهرداری پارس‌آباد مغان برای صعود به دسته بالاتر رقابت می‌کنند.

اخبار مدرسه فوتبال

Top